Wystarcza to żeby para wniknęła głęboko

części do myjni bezdotykowych
Urządzenie zużywa tylko 4 litry wody przez godzinę, co daje 90% oszczędność w stosunku do wysokociśnieniowych urządzeń wodnych. Ciśnienie wylatującej pary u wylotu dyszy waha się w granicach 6-10 atmosfer.
Wystarcza to, żeby para wniknęła głęboko w czyszczoną powierzchnię lub dotarła do zakamarków urządzenia, gdzie dostęp jest bardzo utrudniony lub wręcz niemożliwy bez jego demontażu.
Jest ono jednocześnie na tyle niskie, że nie powoduje uszkodzenia czyszczonych powierzchni ani rozbryzgu nieczystości na inne elementy otoczenia.
Dla porównania, popularnie stosowane myjki wodne pompują wodę pod ciśnieniem powyżej 100 atmosfer.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą

Co to jest myjnia bezdotykowa?

części do myjni bezdotykowych Myjnie samochodowe wyróżnia naprawdę bardzo duża popularność. To zresztą całkowicie naturalne, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że utrzymanie czystości samochodu wcale nie jest takie łatwe. Bardzo powszechne są myjnie bezdotykowe.
Dlaczego? Na czym tak właściwie polega ich praca? W myjni bezdotykowej mamy do dyspozycji nowoczesne i przede wszystkim niezwykle funkcjonalne maszyny, które szybko umyją auto, nawet jeśli na karoserii widoczne są naprawdę trudne do usunięcia plamy.
Takie myjnie nie wymagają od właścicieli żadnej pracy, co jest jednym z ich największych atutów.

Poza tym, czyszczenie nie trwa długo, a oszczędność czasu jest dla większości z nas priorytetem, więc zazwyczaj z chęcią korzystamy z podobnych rozwiązań.

Zalety myjni samochodowej

Samochody w czasie użytkowania niestety bardzo często szybko się brudzą.

Dlaczego? Na drogach zalega kurz.

W Polsce poza tym dość często pada deszcz, co oznacza, że podczas jazdy może się okazać, że samochód jest całkiem ubłocony.
Właśnie dlatego myjnia samochodowa okazuje się czasami absolutnie konieczna.

Jakie są jej największe zalety? Co powoduje, że zdecydowanie warto korzystać z podobnych opcji? Myjnia jest bardzo wygodna.

W myjniach bezdotykowych klient nie musi robić w zasadzie nic, natomiast w myjniach dotykowych wystarczy, że odpowiednio skieruje dyspozytor, dzięki czemu samochód myty jest błyskawicznie, a przede wszystkim, właściciel się nie brudzi. .